בטיחות במהלך שיפוץ


החשיבות שבשמירה על בטיחות במהלך ביצוע עבודות שיפוץ

בית לאחר שיפוץ משווה אצלנו את אותה תחושה מופלאה שנכנס לחיינו משהו חדש ומרגש, מה גם ששיפוץ במקרים רבים הופך את הבית שלנו לנעים ולנוח הרבה יותר. אך העבודות הדרושות על מנת להגיע אל אותה תחושה קסומה כרוכות בלא מעט סכנות, ומצריכות תשומת לב רבה לבטיחות בעבודה. בין אם אתם אנשי מקצוע או אוהבים לתקן, לשפץ ולשפצר את ביתכם במו ידיכם, בין אם מדובר בעבודת שיפוץ מקיפה או בעבודות קוסמטיקה קטנות בבית, במהלך העבודות תשתמשו לעיתים תכופות בכלים חשמליים מסוגים שונים, בחוטי חשמל ואולי אף תבצעו חלק מהעבודות בעזרת טיפוס לגובה.לכן, אין להפחית בחשיבות של בטיחות בעבודה, ועל מבצעי עבודות השיפוץ ועל המפקחים עליהם להיות ערניים לנושא. באותו אופן שהדבר הראשון אותו חייל לומד כאשר הוא מקבל לידיו נשק הוא כיצד לשמור על בטיחות, כך גם הדבר הראשון עליו יש לחשוב כאשר ניגשים למשימת שיפוץ, קטנה כגדולה, הוא כיצד לשמור על בטיחות העובד וסובביו במהלך העבודה.


שמור על הראש שלך – ציוד בטיחות, בטיחות וציוד

הכלל הראשון לשמירה על בטיחות בעבודה נמצא קרוב אלינו: על העוסק במלאכת השיפוץ לגשת לעבודות כשהוא עוטה את ציוד המגן המתאים. כפפות ונעלי מגן מומלצות בכל סוגי העבודות. קסדות הוכחו זה מכבר כמרכיב מציל חיים בתאונות עבודה, ומשקפי המגן ישמרו על עיניים שלמות ובריאות. הציוד משחק תפקיד מרכזי בחשיבות של בטיחות בעבודה – הן ציוד המגן אותו אנו עוטים עלינו והן הציוד אותו אנחנו מפעילים.


אפילו כשמדובר במקדחה הקטנה ביותר או במסורית שאינה חשמלית, מפעיל הציוד צריך לרכז את מלוא תשומת הלב שלו להפעלת הציוד, ושבעתיים כאשר מדובר בציוד כבד וגדול. לפני תחילת העבודה יש לבדוק את כל הציוד, לשים לב שכל החלקים מורכבים היטב ולהפעיל או לעשות שימוש לניסיון בכלי על מנת לוודא שהוא אכן עובד באופן תקין ושאינו מסכן את המפעיל אותו או את הסובבים אותו.עוד נושא שאין להקל בו ראש במהלך ביצוע עבודות השיפוץ, לפניהן ואחריהן, הוא היכן מונח הציוד כשאיננו משתמשים בו. יש לקחת בחשבון הן את העובדים הנוספים השותפים לעבודות והן עוברים אחרים במקום, ולוודא שציוד מסוכן אינו חשוף ואינו מסכן אף אחד.


להסתכל למטה ולהרגיש בטוח – בטיחות בעבודה בגובה

ביצוע עבודות שיפוץ בגובה מגביר את הסכנה להיפגע כפליים, ושם דגש על החשיבות הגבוהה של בטיחות בעבודה. כאשר עבודות השיפוץ מצריכות בניית פיגומים, יש לוודא כי בנייתם מתבצעת לפי התקן והדרישה, שכן עבודה על פיגומים שאינם תקינים עשויה להיות מסוכנת מאוד. אם מדובר בעבודה קטנה יותר שמצריכה רק טיפוס על סולם, שימו לב שהסולם עומד יציב על הקרקע ושהידיים שלכם פנויות לייצוב ולאחיזה בסולם בעת הטיפוס.
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים או התקשרו: 072-336-1002
לקוחות מספרים

אחרי עבודה רבה על בחירת העיצוב, התוצאה הייתה מדהימה! הם עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והירידה לפרטים!

יוגב דדון


עבודות גבס ושיפוץ ששיפר משמעותית את מראה הבית. פשוט מדהים בכמה העלה השיפוץ העלה את ערך הבית.

מוריאל ארביב

שדרוג עצום באלפי שקלים בודדים. מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!
ממליצה בחום לכל אחד שמחפש שירות מעולה.

שרית נאמן

הוא היה מעולה! נתנו הצעת מחיר טובה, המחיר היה הוגן, ומדובר בשרוג מדהים לבית ולאיכות החיים בו. הם עשו עבודה מאוד יפה ומקצועית! 

יונה עצמון


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק