גופי תאורה מגבס - תאורה לבית המודרני


במבנים מודרניים, אנחנו יכולים לראות גופי תאורה מעיצובים שונים. התפיסה הרווחת היא, שגוף התאורה הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית ויתרה מזו, במקרים מסוימים גוף התאורה הוא אפילו חלק בלתי נפרד מהמבנה של הבית. לכן אנחנו יכולים לראות מבנים שונים של גופי תאורה לבית.

כשאנחנו מדברים על מבנים מיוחדים של גופי תאורה לבית, אנחנו מתכוונים בראש ובראשונה לגופי תאורה מגבס. מאחר ומדובר על מבני תאורה שאנחנו לא רוכשים אלא יוצרים או מזמינים אצל קבלני גבס. הרעיון מאוד פשוט ומוכר לנו מתחומים אחרים בהם נעשה שימוש בגבס, למשל נישות גבס שמיועדות לשימושים שונים. כך גם גופי תאורה מגבס שמיועדים לשימושים ולצרכים שונים. בין היתר, אנחנו יכולים לראות שימושים שלו בבתים מודרניים, במגוון חדרים, החל מסלון, מטבח וחדרי שינה.

לפני שנסביר כיצד זה מתבצע, חשוב להבין, השימוש בגופי תאורה לבית מגבס הוא אידיאלי שכן, במקום שאנחנו נצטרך לבחור גופי תאורה רגילים ולהתאים אותם לעיצוב הבית או במקום שנצטרך להתקין אותם, הרי שאנחנו יוצרים גופי תאורה כחלק מנישה מסוימת או כחלק מהמבנה של הבית, ואז אנחנו לא צריכים להתעסק בשאלות כגון, מה להזמין, כיצד ובאיזה גודל. אנחנו משתמשים בגופי התאורה כפי שהם. כאמור, ההזמנה מתבצעת אצל קבלן גבס אשר מתמחה בכך, השאלה כמובן מתי והיכן רוצים לבצע זאת.

איך מתקינים גופי תאורה מגבס

הרעיון הוא מאוד פשוט, אנחנו בוחרים מקום בו אנחנו רוצים להתקין את התאורה ואז אנחנו יוצרים נישה מגבס אליה מחברים את החשמל ושם אנחנו יכולים להכניס את המנורה. אנחנו יכולים, בין היתר, ליצור תקרה נמוכה מגבס ועליה ספוטים, כך נהוג לעשות בבתים מודרניים וכן בחנויות, משרדים ובתי עסק שונים. היתרון הוא, שאז לא רואים את גוף התאורה והספוט מאיר על כל הסביבה בצורה יעילה.

גופי תאורה לבית, אחרים מגבס הם גופי תאורה לשולחנות כתיבה. מדובר על גופי תאורה שניתן להתקין ליד שולחן הכתיבה כך שיהיה ניתן להשתמש בשולחן וליהנות מתאורה מלאה. מדובר על נישות בנויות שבתוכן מכניסים את המנורה. הרבה פעמים בחלקה העליון של הנישה אנחנו נוכל להשתמש בתור מדף.

דוגמאות נוספות לגופי תאורה מגבס לשימוש ביתי, הן מנורות שקועות, מנורות תלויות כולן עשויות מגבס, אז אנחנו יכולים להשתמש בהן בעיצוב של בית מודרני על פי בחירתנו.

מתי מחליטים האם להשתמש בגופי תאורה מגבס?

בדרך כלל ההחלטה מתקבלת כבר בשלב הראשון של תכנון המבנה, כך אנחנו יכולים להחליט כיצד החדרים ייראו ונוכל להמשיך ולתכנן אותם גם בשלבים הבאים. לאחר מכן אנחנו יכולים להחליט מה להוסיף, אילו נדבכים נוספים לעיצוב בשביל שישתלבו היטב באלמנטים השונים של העיצוב, כך שיתאימו לעיצוב ותכנון החדרים בבית.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים או התקשרו: 072-336-1002
לקוחות מספרים

אחרי עבודה רבה על בחירת העיצוב, התוצאה הייתה מדהימה! הם עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והירידה לפרטים!

יוגב דדון


עבודות גבס ושיפוץ ששיפר משמעותית את מראה הבית. פשוט מדהים בכמה העלה השיפוץ העלה את ערך הבית.

מוריאל ארביב

שדרוג עצום באלפי שקלים בודדים. מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!
ממליצה בחום לכל אחד שמחפש שירות מעולה.

שרית נאמן

הוא היה מעולה! נתנו הצעת מחיר טובה, המחיר היה הוגן, ומדובר בשרוג מדהים לבית ולאיכות החיים בו. הם עשו עבודה מאוד יפה ומקצועית! 

יונה עצמון


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק