טיפים לעיצוב הבית באמצעות גבס


אתם לא תאמינו מה אפשר לעשות עם גבס, כשזה נוגע לעיצוב הבית. בערך הכל. אפשר להנמיך תקרות, להסתיר טעויות עיצוב, לצור נישה ייעודית לטלויזיה ועוד. השימוש בגבס, נהפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד וזאת בשל יתרונותיו הרבים: הוא מבודד מצוין לרעשים, לחום, לקור, הוא ידידותי לסביבה ואפילו ניתן למחזר אותו.מה ניתן לצור מגבס?

אם אתם רוצים לשדרג את עיצוב הבית ואתם עושים זאת לא בעצמכם בלבד, אלא גם בסיוע של חברה המעסיקה מעצבי פנים, תוכלו להיחשף לרהיטים חדשים, שעשויים להחליף את הריהוט המסורתי והמוכר. לדוגמה, הידעתם שניתן לבנות מגבס ספריות, מדפים מרחפים, ארונות מטבח ואפילו ספסלים?

יתרה מזאת, דמיינו את הקיר של הסלון שלכם, אם הייתם רוצים להפוך אותו לקצת יותר מעניין, תוכלו לצור בו נישה למסך השטוח של הטלויזיה וגם נישות קטנות לרמקולים ואפילו לחוטים שתמיד נראים לעין (שכן הם יוכלו להיות מוסתרים בתוך נישה ייעודית).


הוספת מקומות אחסון

אתם בוודאי תשמחו לעוד מקומות אחסון בבית, כי הקיימים תמיד לא מספיקים. על כן, ניתן להוסיף קיר גבס מקביל לקיר קיים. את הרווח שנוצר, תוכלו לחלק לנישות, שישמשו אתכם כחלל אחסון לכל דבר.


הסתרת גופי תאורה

תוכלו להסתיר גופי תאורה הנמצאים בתקרה או בקיר, על ידי שימוש בגבס. הדבר כמובן נעשה על ידי הנמכת התקרה ויצירת תקרה מדורגת. את גופי התאורה, אתם מתקינים בתוך תקרת הגבס והם אינם נראים, אלא רק האור המתקבל מהם.למה חשוב לשים לב כשעובדים עם גבס?

בדקו שלוחות הגבס איכותיים ויש עליהם תו תקן. במידה והלוחות הללו, צריכים להחזיק משקל כבד, וודאו שרכשתם אביזרי חיבור מתאימים ולא העמסתם עליהם יותר מדי משקל, שכן הדבר אינו בטיחותי וכל המשקל עשוי לקרוס. במידה ואתם מתקינים לוחות גבס בחדרי אמבטיה, המאופיינים בלחות גבוהה, מומלץ לרכוש לוחות גבס ירוקים שהינם עמידים בתנאי לחות ורטיבות.

לא כל אחד יודע לעבוד עם גבס, לכן מומלץ לשכור את אנשי המקצוע המתאימים והמומלצים, שכן אם תנסו לבצע את העבודה בעצמכם או תביאו בעל מקצוע שלא מבצע עבודה איכותית, הרי שהגימורים לא יצאו מושלמים ואיכות העבודה תהיה ירודה. לפני שאתם סוגרים עם בעל מקצוע מהתחום, בדקו עליו חוות דעת ובקשו לראות את העבודות שלו אצל לקוחות אחרים. כך תדעו להעריך את איכות העבודה וגם לשמוע המלצות מלקוחות אצלם בוצעה העבודה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים או התקשרו: 072-336-1002
לקוחות מספרים

אחרי עבודה רבה על בחירת העיצוב, התוצאה הייתה מדהימה! הם עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והירידה לפרטים!

יוגב דדון


עבודות גבס ושיפוץ ששיפר משמעותית את מראה הבית. פשוט מדהים בכמה העלה השיפוץ העלה את ערך הבית.

מוריאל ארביב

שדרוג עצום באלפי שקלים בודדים. מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!
ממליצה בחום לכל אחד שמחפש שירות מעולה.

שרית נאמן

הוא היה מעולה! נתנו הצעת מחיר טובה, המחיר היה הוגן, ומדובר בשרוג מדהים לבית ולאיכות החיים בו. הם עשו עבודה מאוד יפה ומקצועית! 

יונה עצמון


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק