עבודות שיפוץ שמצריכות סנפלינג


עבודות שיפוץ בגובה – מהו הסנפלינג?

עבודות בגובה, ובפרט עבודות שיפוץ בגובה, דורשות ידע, נאמנות, קור רוח וניסיון רב, זאת בעקבות הסכנות הידועות בכל הנוגע לעבודה בגובה. הסנפלינג, או בשמו העברי – גלישת מצוקים, זהו שם אשר ניתן לטכניקה של מטפסי הרים ועובדים בגובה, העושה שימוש בחבלים שונים בכדי לעבור מכשולים ולהימצא בגובה מאוזן תוך אפשרות תנועה; הסנפלינג הנה שיטה שלא נדרש זמן רב ללמוד אותה, בטוחה והמאפשרת תנועה רבה בעת היות האדם בגובה, לכן אין זה מפתיע שהסנפלינג הנו בשימוש כה נפוץ בכל הנוגע לתחום עבודות שיפוץ בגובה. מעבר לזאת, לאדם המיומן הסנפלינג קל לשימוש ותפעול, התקנתו זריזה והוא אינו דורש יותר מדי מאמץ פיזי מהאדם המשתמש בו, לכן הוא מאפשר זריזות ויעילות בכל הנוגע להתמודדות עם עבודה בגבהים שונים.


עבודות שיפוץ שמצריכות סנפלינג – הסנפלינג, יתרון או חסרון?

כבר הצגנו נקודות אשר מראות את טיבו של הסנפלינג ונותנות עליו אור לטובה, אך יש אשר יגידו כי הסנפלינג היא שיטה מסוכנת, והם לא טועים – שימוש לקוי בסנפלינג, אשר לרוב נובע מחוסר ניסיון, הנו מסוכן ולא מומלץ כלל! הסכנות בעת שימוש לא נכון בסנפלינג פשוט לא שוות את הסיכון. בכדי ללמוד סנפלינג צריך לעבור קורס הדרכה מקצועי, אשר מקנה לאדם את היכולת והידע להשתמש נכון בשלל החבלים; מעבר לזאת, החבלים יכולים להחזיק משקלים רבים פי כמה מאדם, בנוסף, עסקים מקצועיים אשר משתמשים בחבלים לטובת סנפלינג, מבצעים בדיקה שגרתית בה החבלים נבדקים באופן קפדני ומטופלים בצורה המאריכה את אורך חייהם באופן משמעותי.


עבודות שיפוץ בגובה – מה הן עבודות שיפוץ שמצריכות סנפלינג?

קיים מגוון רחב של עבודות שיפוץ סנפלינג בגובה, אשר חלקן הרב ידרוש שימוש בסנפלינג באופן זה או אחר, לדוגמא – חלק מתהליך החלפת מזגן אשר ממוקם באזור בגובה וללא גישה עלול לדרוש סנפלינג, מעבר לכך גם ניקוי חלונות של בניין משרדים; אך כיום נפוץ ביותר למצוא עבודות שיפוץ בגובה שמצריכות סנפלינג בעולם הבנייה ושיפוץ הבניינים ובתים. שלל עבודות השיפוץ של בניינים ובתים דורשים לעתים מעבר קרוב על הקירות החיצוניים של הבית, ולכן לרוב העבודה תתבצע תוך היעזרות בשיטת הסנפלינג עקב מהירותה ונאמנותה. שיפוץ ואחזקת בניינים בעולם עבודות שיפוץ בגובה זכה במהירות רבה, יעילות ואיכות הודות לשימוש בסנפלינג במקרים בהם ניתן ליישם זאת.


עבודות שיפוץ בגובה –עצות מאנשי מקצוע

עבודה בגובה הוא משהו שעדיף להשאיר לאנשי מקצוע ומומחים, זאת בעקבות ההסמכות השונות שהם קיבלו, הניסיון בהתמודדות עם האירועים השונים ועוד. רובנו מסוגלים לבצע עבודות כאלו ואחרות, אך במידה ואכן ניתן, מומלץ תמיד ליצור קשר עם איש מקצוע תחילה; שירות עד הבית יחסוך לכם את הטרחה, כאבי הראש, וכמובן – את הסיכון הרב הכלול בעבודה בגובה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים או התקשרו: 072-336-1002
לקוחות מספרים

אחרי עבודה רבה על בחירת העיצוב, התוצאה הייתה מדהימה! הם עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והירידה לפרטים!

יוגב דדון


עבודות גבס ושיפוץ ששיפר משמעותית את מראה הבית. פשוט מדהים בכמה העלה השיפוץ העלה את ערך הבית.

מוריאל ארביב

שדרוג עצום באלפי שקלים בודדים. מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!
ממליצה בחום לכל אחד שמחפש שירות מעולה.

שרית נאמן

הוא היה מעולה! נתנו הצעת מחיר טובה, המחיר היה הוגן, ומדובר בשרוג מדהים לבית ולאיכות החיים בו. הם עשו עבודה מאוד יפה ומקצועית! 

יונה עצמון


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק