3 רעיונות לעיצובים בגבס גם במבנה נייד


כשאנחנו רוכשים מבנה נייד, עם זה לצורכי מגורים ועם זה בשביל שישמש בתור משרד שלנו, אנחנו יודעים שאנחנו מקבלים מוצר שלם, גמור, כזה שלא ניתן לשפץ אותו בשום צורה שהיא, זאת להבדיל ממבנה נייח שאפשר להרחיב, להקטין, לשנות את מבנה החדרים, לבנות קומה נוספת ועוד.

עם זאת, כשאנחנו רוכשים מבנה נייד אנחנו כאן יכולים להוסיף אלמנטים מסוימים שיכולים לעצב אותו מעט אחרת, וזאת באמצעות עיצובים בגבס. כידוע היכולת לעצב בגבס קירות, נישות, יכולה להתבצע בכל סוג של מבנה, הן בגלל שמדובר על קיר שניתן להרכיב אותו כמו שהוא בצורה שלמה, וכן בגלל שאנחנו יכולים לפרק אותו במידה ומעוניינים. היתרון של עיצובים בגבס , שניתן להוסיף אותם בכל מקום, כלומר בכל חדר מבלי שצריך לשבור או לשנות את מבנה החדר. זו הסיבה שמשתמשים באפשרות זו, לא מעט, במקרים של מבנים ניידים.

אנחנו נציג לכם כאן 3 דוגמאות לעיצובים בגבס אשר יכולים להתאים לשימוש בכל מבנה נייד. מה שחשוב לזכור הוא, שעלינו לקת בחשבון את גודל המבנה וכן את המפרט שלו, בשביל שנוכל להרגיש בנוח כשאנחנו בוחרים את העיצוב המתאים. אנחנו כמובן יכולים להשתמש במגוון אפשרויות של עיצוב מעבר לעיצוב בגבס, הכוונה לשימוש בצבעים שונים, שימוש בחומרים מגוונים, וכן כמובן להוסיף אלמנטים וקישוטים שיכולים להפוך את המקום להרבה יותר מרשים ובכך לטשטש מעט את העובדה שמדובר בגבס.

3 רעיונות לעיצוב בגבס

כאמור אנחנו נציג לכם כעת 3 רעיונות לעיצובים בגבס. הרעיון הקלאסי הוא בניית כמין שולחן גבס בתוך מבנה נייד. במקום להשתמש בשולחן רגיל אנחנו יכולים לעצב כמין נישה קטנה שהיא שולחן או אפילו בר משקאות מגבס. אולי זה יהיה גדול מדי, אך זה בהחלט יכול להוסיף עניין וייחודיות למקום.

רעיון אחר, הוא ליצור קיר הפרדה מגבס. מאחר ולא ניתן לבנות קירות רגילים בתוך מבנה נייד, הרי שהפתרון היחידי הוא בניית קיר גבס. קיר זה יכול לשמש הפרדה בתוך החדרים או בתוך חלל מסוים, במידת הצורך.

רעיון שלישי הוא לבנות שידת גבס או נישת גבס לטלוויזיה ולשאר מוצרי החשמל. נניח ומדובר במבנה נייד שמשמש כמשרד או לצורך מגורים, הרי ששידת הגבס יכולה לשמש אותנו בשביל שנוכל לשים עליה את הטלוויזיה בצורה בטוחה ונוחה, אנחנו יכולים גם להחליט לבנות את השידה על גבי הקיר עצמו כך שנוכל להתקין את הטלוויזיה עליו.

לסיום חשוב לומר, עיצובים בגבס הם לא רק מרשימים אלא גם מאוד פרקטיים מאחר והם מבודדים מקור וחום, כמו כן ניתן לפרק אותם ולהעביר אותם אל מקום אחר. לכן אם נרצה נוכל לעשות בהם שימוש חוזר במבנה נייד אחר או בכל מבנה בו נרצה להשתמש בעתיד
לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים או התקשרו: 072-336-1002
לקוחות מספרים

אחרי עבודה רבה על בחירת העיצוב, התוצאה הייתה מדהימה! הם עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והירידה לפרטים!

יוגב דדון


עבודות גבס ושיפוץ ששיפר משמעותית את מראה הבית. פשוט מדהים בכמה העלה השיפוץ העלה את ערך הבית.

מוריאל ארביב

שדרוג עצום באלפי שקלים בודדים. מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!
ממליצה בחום לכל אחד שמחפש שירות מעולה.

שרית נאמן

הוא היה מעולה! נתנו הצעת מחיר טובה, המחיר היה הוגן, ומדובר בשרוג מדהים לבית ולאיכות החיים בו. הם עשו עבודה מאוד יפה ומקצועית! 

יונה עצמון


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןפייסבוק